Princessbet Para Yatırma

2016 yılından beridir, ülkemiz piyasaları içerisinde Princessbet firmasının hizmet olanaklarını görmekteyiz. Verilen hizmetin içeriğine ve detaylarına baktığımızda, nasıl bir düzenin olduğunu da sistemlerin nasıl çalışmakta olduğunu da algılayabiliyoruz. Site, Pronet Gaming altyapısına sahiptir. Bunun üzerinden online hizmetlerine sunar. Lisansı ise Curaçao tarafından verilerek, yasal izinlere bağlı olarak kayıt edilmiştir. Lisans 8048/JAz 2016-012 numarasına sahip olmasının yanı sıra, SXM Management N.V. ile kaydı bulunur. Geçerli olarak aktarılan bir lisans bilgisinin olduğunu bu vesile ile görebilmekteyiz.

Princessbet Para Yatırma Yöntemleri

Bir kullanıcı, Princessbet sitesine üye olduktan sonra, hesabına para yatırım işlemlerini yapması gerekir. Çünkü ürün yelpazelerinden ve bonus imkanlarından yararlanmak için bu gerekmektedir. Bu yüzden de yatırım seçeneklerine baktığımızda, Havale, Cepbank, Astropay, Gilpay, Neteller, Ecopayz, Paykasa yöntemlerinin olduğunu görüyoruz. Tümü ile para yatırım işlemlerinizi, Princessbet bünyesinde açtığınız hesabınıza yapabiliyorsunuz.

Princessbet Para Yatırma Limitleri

Her yönteme göre bazı alt limitler bulunmaktadır. Yöntemine göre para yatırım işlemleri, belirlenen en az tutarlara göre yapabilirsiniz. Buna göre Princessbet para yatırım limitlerinde;

  • Banka Havalesi ile en az 50TL, bazı bankalarda en az limit 100TL’dir.
  • Cepbank üzerinden minimum yatırım 20TL’dir,
  • PTT havale ile alt limit tutarı 10TL’dir,
  • Astropay ve Gilpay dahil, Ecopayz ve Neteller ile en az 10 dolar yatırım,
  • Paykasa üzerinden para yatırımları minimum 20 Euro

yapılmaktadır.

One thought on “Princessbet Para Yatırma

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir